Od 39 lat seniorzy spotykają się w Aleksandrowie Kujawskim śpiewając, tańcząc i bawiąc się podczas Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „O Zegar Czasu”. Dziś 12 września na scenie przy MCK zaprezentowało swoje talenty 12 zespołów z klubów seniora, jeden duet, czworo solistów i dwie gawędziarki, razem 19 wykonawców. Widzowie wysłuchali utworów ludowych, biesiadnych ale również bawili się przy muzyce współczesnej. Przed werdyktem jury wystąpił z koncertem Kamil Suski. Wydarzenie zakończył występ zespołu „Cygańska Dusza”.
 
Jury w składzie: Kaja Potrzebska -przewodnicząca, Urszula Paprocka, Małgorzata Lorenc przyznało nagrody następującym zespołom i wykonawcom:
"Zegar czasu" nagroda ufundowana przez Burmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego Pana Arkadiusza Gralaka została przyznana Zespołowi Ludowemu „Radojewiczanie” z Dąbrowy Biskupiej,
Nagroda Dyrektora Miejskiego Centrum Kultury Pani Doroty Ciesielskiej trafiła do Zespołu śpiewaczego „To i Owo” z Wołuszewa
oraz :
Nagroda w kat. 1 Zespoły, duety dla Zespołu Klubu Seniora „Kujawy Bachorne Nowe” z Osięcin
Nagroda w kat. 2 gawędziarze, kabarety, formy teatralne dla Jadwigi Skowrońskiej „Ciotki Walerii”
Nagroda w kat. 3 soliści dla Ewy Kowalczyk z zespołu "Radojewiczanie" z Dąbrowy Biskupiej
Serdecznie gratulujemy Laureatom i wszystkim Wykonawcom występów tegorocznej edycji, dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.
 
galeria zdjęć ⇒ Facebook