DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Skrzynka podawcza ePUAP

/MCKAleksandrow/domyslna

Polecamy

STATYSTYKA

DZIŚ 10

WCZORAJ 59

TYDZIEŃ 234

MIESIĄC 768

WSZYSTKIE 159851

Jakość powietrza

Dofinansowanie z konkursu grantowego „Konwersja cyfrowa domów kultury”

Miło nam poinformować, że Miejskie Centrum Kultury im. Mariana Szafrańskiego otrzymało dofinansowanie z konkursu grantowego „Konwersja cyfrowa domów kultury” organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w wysokości 79 500,00 zł. Łączna kwota zadania to 84 500,00, w tym 5 000,00 to wkład własny.


W czasie trwanie projektu weźmiemy udział w cyklu szkoleń Narodowego Centrum Kultury, skorzystamy z pomocy tutora cyfrowego oraz zakupimy niezbędny sprzęt, oprogramowanie i licencje do prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych online lub w sposób cyfrowy.


Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem instytucji kultury. Wpłynęło 1221 wniosków, z czego 1006 przeszło pozytywnie ocenę formalną. Ostatecznie wyłoniono 200 grantobiorców, którzy otrzymają łączne dofinansowanie w kwocie 26 430 500 złotych.


Dzięki grantowi będziemy mogli rozszerzyć ofertę zajęć prowadzonych w naszej instytucji o np. warsztaty realizacji dźwięku, nagrywania filmów czy zajęcia koła dziennikarskiego. Nowy sprzęt przystosuje naszą instytucję do pracy online, dzięki czemu polepszy się przekaz i kontakt z mieszkańcami miasta i okolic. Będziemy mogli nagrywać programy wideo, materiały dydaktyczne, filmy promocyjne, najważniejsze wydarzenia. Ułatwi to też digitalizację bezcennych zbiorów placówki, które przedstawiają kulturę, historię oraz tradycję regionu.

 Projekt bez tytuu1  

DSC 0634

TOP