DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Skrzynka podawcza ePUAP

/MCKAleksandrow/domyslna

Polecamy

STATYSTYKA

DZIŚ 10

WCZORAJ 59

TYDZIEŃ 234

MIESIĄC 768

WSZYSTKIE 159851

Jakość powietrza

Nowości

Dofinansowanie z konkursu grantowego „Konwersja cyfrowa domów kultury”

Miło nam poinformować, że Miejskie Centrum Kultury im. Mariana Szafrańskiego otrzymało dofinansowanie z konkursu grantowego „Konwersja cyfrowa domów kultury” organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w wysokości 79 500,00 zł. Łączna kwota zadania to 84 500,00, w tym 5 000,00 to wkład własny.


W czasie trwanie projektu weźmiemy udział w cyklu szkoleń Narodowego Centrum Kultury, skorzystamy z pomocy tutora cyfrowego oraz zakupimy niezbędny sprzęt, oprogramowanie i licencje do prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych online lub w sposób cyfrowy.


Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem instytucji kultury. Wpłynęło 1221 wniosków, z czego 1006 przeszło pozytywnie ocenę formalną. Ostatecznie wyłoniono 200 grantobiorców, którzy otrzymają łączne dofinansowanie w kwocie 26 430 500 złotych.


Dzięki grantowi będziemy mogli rozszerzyć ofertę zajęć prowadzonych w naszej instytucji o np. warsztaty realizacji dźwięku, nagrywania filmów czy zajęcia koła dziennikarskiego. Nowy sprzęt przystosuje naszą instytucję do pracy online, dzięki czemu polepszy się przekaz i kontakt z mieszkańcami miasta i okolic. Będziemy mogli nagrywać programy wideo, materiały dydaktyczne, filmy promocyjne, najważniejsze wydarzenia. Ułatwi to też digitalizację bezcennych zbiorów placówki, które przedstawiają kulturę, historię oraz tradycję regionu.

 Projekt bez tytuu1  

DSC 0634

Medal Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kolejna X edycja Kulturalnego Przesilenia za nami. W tym roku wydarzenie połączone było z obchodami 60-lecia Miejskiego Centrum Kultury im. Mariana Szafrańskiego. Wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej działalności MCK. Pani Aneta Jędrzejewska – członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego wręczyła na ręce pani Doroty Ciesielskiej – dyrektor MCK w uznaniu zasług na rzecz województwa i jego mieszkańców Medal Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

aaa

VIII Nocny Turniej Streetballa Aleksandrów Kujawski 2021

Nocny Turniej Streetballa 1

VIII Nocny Turniej Streetballa Aleksandrów Kujawski 2021

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim oraz Punkt Promocji i Informacji Turystycznej „Stacja Aleksandrów” zapraszają na VIII Nocny Turniej Streetballa Aleksandrów Kujawski 2021, który odbędzie się 2 lipca 2021 r. (piątek) o godz. 20:00.

Turniej tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 20:00 na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Sikorskiego 5, 87-700 Aleksandrów Kujawski. Mecze będą rozgrywane w formule trzech na trzech (jeden zawodnik rezerwowy).

Zgłoszenia przejmowane są w Punkcie Promocji i Informacji Turystycznej „Stacja Aleksandrów” ul. Wojska Polskiego 2 (budynek dworca kolejowego) do 29 czerwca br.

W razie pytań prosimy o kontakt: tel. 531-637-473, 531-849-094, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie uczestnika Nocnego Turnieju Streetballa w związku ze stanem epidemii COVID-19

(Wypełnione oświadczenie należy dostarczyć Organizatorom w dniu Turnieju)

X Kulturalne Przesilenie

 

kulturalne przsilenie 60 lecie 1 IMG 5926

 

 

Kino 7d

kino

Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty

Informacja z otwarcia ofert w dniu 11 maja 2021r

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu - powtórne

Remont i przebudowa sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury wraz z zapleczem realizowany na podstawie projektu pt.: Przebudowa istniejącego balkonu oraz sufitu nad salą widowiskową w Miejskim Centrum Kultury wraz z remontem budynku – Etap 3 część 1.

Szczegóły na BIP MCK

TOP